ЗНО та ДПА

Графік проведення державної підсумкової атестації:

 

😏 🎬 Сам собі режисер 📜 👑

 

Реєстрація на ЗНО (презентація)

 

Витяг з наказу про реєстрацію на ЗНО

Звільнення від ДПА

Перелік сертифікатів ЗНО за спеціальностями

 

 

emoji-128526 emoji-128099 Кроки до успіху emoji-11088 emoji-128212

 Курси CLIL та Communication Skills для підлітків 

 

Скільки балів потрібно аби вступити на бюджет

Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» пропонує майбутнім вступникам інформацію
про середній бал сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнтів, які
вступили на навчання за кошти державного бюджету в 2017 році.

Докладніше: http://osvita.ua/vnz/consultations/59324/

 

😉 ✨ Запалюй зорі 🌌 😮

 

📺 😳 Будь в курсі 😎 📢

 

Прес-реліз ЗНО-2018

😱 🌈 Очікування VS реальність ⭐ 📚

emoji-128522 emoji-127818 Мандариновий настрій emoji-128218 emoji-10052

 

 

emoji-128521emoji-128218 Навчайся. Розважайся. Розвивайся emoji-10024emoji-128526

 

Шановні учні!
         Просимо Вас ознайомитися із соціальним освітнім проектом
www.200baliv.org, який покликаний допомогти випускникам скласти тести ДПА та ЗНО на високий бал. Проект підтриманий Міністерством освіти та науки України, Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти в Україні. В основу покладені сучасні методики навчання і психологічні особливості людини.
         Оскільки програма випускних класів, на жаль, містить лише незначний об’єм тем, що виносяться на ДПА та ЗНО, підготовка до тестування передбачає самостійне повторення учнями отриманих знань і навичок. Школа або училище/технікум намагаються сприяти підготовці, організовуючи консультативні заняття, але оскільки в обов’язки педагогічного колективу покладено забезпечити оволодіння учнями навчальною програмою випускних класів, навантаження на вчителів 9-х та 11-х класів суттєво зростає.
         Батьки випускників 2017 року стали ініціаторами створення зручного і дієвого ресурсу, покликаного допомогти дітям вступити у вищі навчальні заклади. Вони залучили до співпраці одних із найкращих репетиторів міста Києва, психологів та ІТ фахівців, які створили проект www.200baliv.org, що довів свою ефективність у 2017 році. Випускники 2017 року, що пройшли повну підготовку із предметів представлених на сайті, не отримали бали нижче 178. 100% користувачів сайту вступили до ВНЗ, з яких 89,1% на бюджетну форму навчання.  Влітку 2018 року в проект внесено зміни, відповідно до програм, затверджених МОН України.
         Сайт містить підготовку із 4-х предметів: українська мова та література, математика, історія України, англійська мова. Підготовка до кожного із предметів складається із тем, відповідно до програм ДПА та ЗНО 2018 року.
         До кожної теми розроблений відео-урок, який супроводжується інформаційними таблицями (працює звукова і зорова пам’ять); аудіо-урок (для дітей із вадами зору); презентаційні таблиці (для швидкого повторення); тести у форматі ЗНО. Відео-уроки містять вичерпний матеріал до теми, яка виноситься на перевірку міністерством, саме тому вони мають різну тривалість.
         Тести до уроків мають часове обмеження. Оскільки не всі випускники під час тестування вкладаються у відведені хвилини. Система автоматично зупинить проходження тестів, якщо час вичерпано. Учень одразу бачить, чи правильну відповідь він дав на тестове питання, але не має можливості повернутися до зазначеного питання, щоб технічно покращити свій результат.
         У разі, якщо учень не засвоїв тему, система запропонує йому пройти тести повторно, але автоматично перемішає запитання, щоб виключити механічну пам’ять відповідей. Якщо в класі проводиться тестова робота по темі, варіанти подачі системою тестових питань будуть різними, що виключить можливість списування при колективних роботах.
         В особистому кабінеті учня вибудовується графік результативності проходження тем, що дозволяє легко визначити теми для повторення безпосередньо в останні дні підготовки.
         У 2018 році проектом зацікавилися репетитори і комерційні структури, але його мета соціальна – надати випускникам ефективний, доступний і результативний ресурс, без жодної реклами.
         І хоча ціна безлімітної підготовки до чотирьох предметів становить всього 350 грн за місяць (1 предмет – 78 грн/міс.), у разі якщо у Вашій школі є випускники, які бажають продовжити своє навчання в університеті, із соціально-незахищених родин, ми надамо таким дітям можливість готуватися безкоштовно. У 2017 році таку підготовку прошли 1321 дитина.
         Ми маємо досвід, коли вчителі — предметники організовували підготовку за нашою програмою для всього класу, і високі результати їх учнів на ЗНО, підтвердили ефективність такого підходу. Для таких вчителів ми надаємо річний безкоштовний доступ до всіх матеріалів сайту www.200baliv.org.
         Будемо раді, якщо спробуєте наш проект безкоштовно і розкажете про нього своїм учням.
З глибокою повагою,   
Батьки випускників 2017 року гімназії ім. Лесі Українки №117 м.Києва

 

 

⛅ ✨ Відкрий в собі надможливості 😱 🏆

 

УВАГА! Тут багато корисної інформації. 😉